Styrelsen

Old grungy photo against  white

 

 

 

 

Mattias Tambour
Ordförande
mattias@hcmedborgare.se

 

 

 

 

Old grungy photo against  white

 

Kjell-Inge Billsten
Kassör och värd för Klubbstugan
kjell-inge@hcmedborgare.se

 

 

 

 

 

 

Old grungy photo against  white

 

 

Tommy Sturedahl
Talesman
tommy@hcmedborgare.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Old grungy photo against  white

 

 

Björn Björklund
Ansvarig för godkännande och ansökningsfrågor
bjorn@hcmedborgare.se

 

 

 

 

 

 

Old grungy photo against  white

 

 

 

Annette Björklund
Ansvarig för godkännande och ansökningsfrågor
annette@hcmedborgare.se

 

 

 

 

 

 

Old grungy photo against  white

 

 

 

Emil Erlandsson
Ledamot
emil@hcmedborgare.se

 

 

 

 

 

 

Old grungy photo against  white

 

 

 

Filip Elmgren
Ledamot
filip@hcmedborgare.se

 

 

 

 

 

Håkan Karlsson
Suppleant
hakan@hcmedborgare.se

 

För medborgarfrågor, adressändringar m.m. kontakta Filip på filip@hcmedborgare.se